Oferujemy kompleskowe usługi pogrzebowe, pochówki, kremacje i ekshumacje. Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie to dobra oferta usług funeralnych oraz profesjonalnie przeprowadzone ceremonie pogrzebowe. Zlecając nam przygotowanie pogrzebu w Szczecinie, mają Państwo zagwarantowany szereg nieodpłatnych usług.
Pogrzeby w Szczecinie, które przeprowadzamy świadczą o tym, że z pełnym profesjonalizmem i zrozumieniem podchodzimy do każdego zlecenia wykonywanego w naszym Salonie Pogrzebowym. Nasze Zakłady Pogrzebowe Szczecin, oferują pomoc w formalnościach i wsparcie psychologiczne.

Przewóz zwłok

Salon Pogrzebowy Heven - transport zwłok w Szczecinie

Na liście oferowanych przez Zakład Pogrzebowy Heven w Szczecinie usług, jest całodobowy transport zwłok. Przewozu zmarłych dokonujemy z każdego miejsca wskazanego przez Klientów - z domu, szpitala czy hospicjum.

W przypadku nagłej śmierci np. na skutek wypadku, ciało osoby zmarłej jest zabezpieczone przez prokuraturę i przewiezione do zakładu medycyny sądowej. Jednakże w każdej chwili, gdy tylko możliwe jest odebranie zwłok, oferujemy swoje usługi.

Przewóz osób zmarłych na obszarze całego kraju

Zajmujemy się także przewozem zmarłych na terenie kraju. Usługę transportu osób zmarłych świadczymy o dowolnej porze. Wiemy w jak trudnej sytuacji się Państwo znajdują, szczególnie jeśli do śmierci bliskiej osoby doszło podczas rozłąki.  W związku z tym jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji. Sumienni pracownicy naszego Zakładu Pogrzebowego w Szczecinie w sposób odpowiedzialny i z zachowaniem wszystkich norm etycznych i prawnych dokonają transportu osoby zmarłej z dowolnego miejsca w kraju.

Samochody, jakimi dokonujemy transportu osób zmarłych spełniają wszystkie wymogi sanitarne i techniczne. Wyposażone są m.in. w zabezpieczenie uniemożliwiające przesuwanie się trumny, są dezynfekowane po każdorazowym przewiezieniu ciała i specjalnie oznakowane wskazując ich przeznaczenie.

Zapewniamy usługę międzynarodowego przewozu zwłok

Jeśli strata ukochanej osoby dotknęła Państwa podczas obecności w innym kraju, nasz Zakład Pogrzebowy oferuje międzynarodowy transport zwłok. Naszym priorytetem jest pomóc Państwu w tych trudnych chwilach, dlatego służymy poradnictwem i doświadczeniem w dokonaniu wszystkich koniecznych formalności związanych z przywiezieniem osoby zmarłej z zagranicy. W Państwa imieniu wystąpimy w urzędach polskich i zagranicznych oraz zadbamy o wszystkie ważne kwestie.

 ...Ty żyjesz, choć martwe Twe powieki,
bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki...

Udostępnij na FB
  • Zakłady Pogrzebowe Szczecin to doświadczenie i praktyka.

    Kwestią najwyższej rangi dla wszystkich pracowników Zakładów Pogrzebowych Heven w Szczecinie jest taka realizacja zleconych zadań, by w pełni spełnić oczekiwania Klientów. Mamy świadomość tego, że każdy z Państwa chce jak najbardziej godnie pożegnać bliską osobę, która zapewne wiele znaczyła w Waszym życiu.   W związku z tym jesteśmy otwarci na Państwa propozycje odnoszące się do sposobu organizacji pogrzebu. Niemniej jednak gotowi jesteśmy także podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem i służyć radą przy podejmowaniu decyzji. Gwarantujemy przy tym, że mamy na uwadze tylko i wyłącznie Państwa potrzeby i uczucia. Oferta naszych Zakładów Pogrzebowych jest bardzo obszerna, co pozwala na kompleksowe działania. Ponadto umożliwia to szybkie i sprawne działanie z naszej strony. Dodatkowo nasze zakłady Pogrzebowe w Szczecinie świadczą usługę transportu zwłok i ekshumacje. Dysponujemy odzieżą pogrzebową oraz wieńcami i wiązankami. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełna oferta naszych usług.

  • Zakład Pogrzebowy w Szczecinie ma na uwadze potrzeby Klientów.

    Na przygotowanie ceremonii pogrzebowej składa się wiele czynników. Najważniejszą kwestią jest podjęcie decyzji dotyczących formy pochówku. Nasz Zakład Pogrzebowy w Szczecinie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizuje pogrzeby w dowolnym obrządku, z zachowaniem wszystkich norm etycznych i prawnych. Do każdej z ceremonii świadczymy szereg bezpłatnych usług. Dysponujmy szeroką ofertą trumien i urn. Wykonane z najlepszych gatunkowo materiałów zapewnią godny pochówek. W naszym Zakładzie Pogrzebowym w Szczecinie mogą Państwo wybrać także stosowną odzież dla swoich bliskich zmarłych, w której wyruszą w ostatnią drogę. Odzież dostępna jest w wielu rozmiarach – zarówno damska, jaki męska. Niezastąpionym elementem każdej uroczystości pogrzebowej są kwiaty, czy to w formie wieńców czy wiązanek. Polecamy nasze kompozycje kwiatowe, przygotowane przez profesjonalnych florystów z naszego Zakładu Pogrzebowego w Szczecinie, które opatrzone w symboliczne szarfy, są wyrazem naszych uczuć.

  • Pogrzeby w Szczecinie pełne powagi i szacunku.

    Zakład Pogrzebowy Heven organizując ceremonie bierze pod uwagę przede wszystkim potrzeby swoich Klientów, którym natomiast zależy na uszanowaniu ostatniej woli zmarłego. Skoro ktoś przed śmiercią powie jak chce być pochowany, powinnością rodziny jest to życzenie uszanować. Dzięki temu, że w ofercie naszego Zakładu w Szczecinie są pogrzeby w różnych obrządkach i formach, m.in. świeckie lub pogrzeby urnowe, mają Państwo możliwość spełnić wolę bliskich osób. W przypadku zdecydowania się na pogrzeb świecki, zapewniamy udział mistrza ceremonii, który będzie czuwał nad uroczystym przebiegiem pochówku. Ponadto z naszych usług mogą skorzystać wyznawcy innych religii, ponieważ pogrzeby w Szczecinie urządzamy także w obrządku m.in. protestanckim, świadków Jehowy czy prawosławnym. Osobom organizującym pogrzeby w Szczecinie za pośrednictwem naszego Zakładu zapewniamy windę i namiot pogrzebowy. Elementy te przyczynią się do sprawnego przebiegu ceremonii. W przypadku udziału osób starszych możemy zapewnić krzesełka.

Pogrzeby i inne usługi

Zakres usług pogrzebowych wykonywanych przez Salon Pogrzebowy HEVEN w Szczecinie.

Trumny urny i dodatki

Trumny Urny i akcesoria pogrzebowe dostępne w Salonie Pogrzebowym HEVEN w Szczecinie.